Promocje

Refundacje

Wszystkie osoby ubezpieczone, raz na 5 lat mogą skorzystać z dofinansowania przyznawanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia na aparaty słuchowe i indywidualne wkładki uszne .Wysokość refundacji zależy od wieku Pacjenta oraz modelu aparatu słuchowego

Dodatkowo osoby posiadające grupę inwalidzką lub stopień niepełnosprawności mogą również starać się o dodatkowe środki przyznawane przez MOPS, PCPR, PFRON. O szczegóły ofert proszę pytać w naszym Gabinecie

Promocje

W trosce o zadowolenie Naszych Klientów uruchomiliśmy "PROGRAM SENIOR".

Program jest skierowany do osób powyżej 50-tego roku życia. Na zainteresowane Osoby czekają liczne promocje: między innymi "RABAT 500 ZŁOTYCH NA APARAT SŁUCHOWY" O szczegóły oferty proszę pytać w naszym Gabinecie.

Raty 0%

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma MEDIKOL udostępnia swoim Klientom możliwość dokonania zakupu aparatu słuchowego na raty bez odsetek oraz jakichkolwiek opłat manipulacyjnych. O szczegóły oferty proszę pytać w naszym gGabinecie.


Promocje

Oferta

 • BADANIE SŁUCHU

  Zmysł słuchu odgrywa podstawowa rolę w międzyludzkiej komunikacji zarówno w życiu zawodowym jaki sytuacjach towarzyskich.

  czytaj dalej
 • APARATY SŁUCHOWE

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę aparatów słuchowych renomowanych producentów.

  czytaj dalej
 • AKCESORIA

  Dla użytkowników aparatów słuchowych oferujemy niezbędne akcesoria. Są to m.in. wkładki, baterie, filtry, środki pielęgnacyjne.

  czytaj dalej